
Kahneman legt uit dat we twee denksystemen hebben: een snelle, intuïtieve manier en een langzame, weloverwogen manier. Beide zijn uitermate praktisch, maar het gaat vaak fout omdat we - zonder dat we het doorhebben - de verkeerde manier van denken gebruiken.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-01-2016 |
| Aantal pagina’s | 528 |
| Hoofdauteur | Daniel Kahneman |
| Hoofd uitgeverij | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Druk | 45 |
| Gewicht | 547 g |
| Product breedte | 137 mm |
| Product hoogte | 40 mm |
| Product lengte | 210 mm |
| EAN | 9789047009009 |
| NUR | 770 - Psychologie algemeen |
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
