
Moderne organisaties lijken vast te zitten in een verouderd stelsel. Werknemers raken gedemotiveerd, ondernemers zoeken naar een ander soort management, vertrouwde modellen schieten tekort. Kunnen we op die manier eigenlijk nog wel verder?
Reinventing organizations biedt een antwoord. Het boek laat zien hoe we aan het begin staan van een nieuw tijdperk. Daarin dragen belangrijke doorbraken bij aan een diepere voldoening voor management, medewerkers en klanten. Hoe breng je je eigen authenticiteit terug in je werk? Hoe eenvoudig kan een organisatie weer zijn? Wat kun je bereiken door met een gezamenlijk en breed gedragen doel te werken?
Met een veelvoud aan praktijkvoorbeelden en inspirerende getuigenissen biedt Reinventing organizations een venster op de organisatie van de toekomst. Dit boek is een aanrader voor wie nieuwe manieren van werken en leven wil begrijpen en combineren. Een theoretische en praktische handleiding voor wie de kracht van vrijheid, vertrouwen en wendbaarheid optimaal wil benutten.
'Het belangrijkste en meest inspirerende managementboek dat ik ook heb gelezen.'
- Tony Schwartz, NY Times
'Sterk onderbouwd boek dat stimuleert en inspireert.'
- Robert Kegan, professor Harvard University
'Een boek als Reinventing organizations zie je maar eens in de tien jaar voorbijkomen.'
Norman Wolfe, auteur van The Living Organization
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 17-02-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Frederic Laloux |
| Hoofd uitgeverij | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Druk | - |
| Gewicht | 740 g |
| Product breedte | 170 mm |
| Product hoogte | 25 mm |
| Product lengte | 240 mm |
| EAN | 9789059966758 |
| NUR | 807 - Personeel en organisatie |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
