
Contact leggen en gesprekken voeren, we doen het voortdurend. Soms gaat het goed, soms kan het beter. Communiceren leert je om contact te maken, te houden én te verdiepen. Het geeft heldere inzichten in algemene communicatievaardigheden. Alle basisvaardigheden komen in het boek aan bod, zoals onder andere goede vragen stellen, non-verbaal communiceren, overtuigen en omgaan met conflicten. De theorie is toegankelijk geschreven en toepasbaar in zowel werk- als privésituaties.
Deze vijfde editie is geheel herzien en geactualiseerd. Ook het online platform Boom Academie is nieuw. Hierop vind je de theorie uit het boek, afgewisseld met opdrachten en verwijzingen naar interessante websites en filmpjes.
Communiceren is geschikt voor studenten in het hoger onderwijs die een opleiding volgen waarbij gesprekstechnieken een belangrijke competentie zijn voor de toekomstige beroepspraktijk.
Frank Oomkes is sociaal psycholoog. Hij gaf les in communicatieleer en leidde trainers op. Bij Bureau Zuidema was hij senior adviseur/trainer. Alan Garner is in Amerika een erkend expert op het gebied van communicatievaardigheden. Hij gaf communicatietrainingen en -adviezen aan de overheid en het bedrijfsleven. Robin Oomkes werkte aanvankelijk in de financiële telecommunicatie maar promoveerde daarna als kunsthistoricus. Vanuit zijn woonplaats Kopenhagen publiceert hij over kunst, cultuur en samenleving.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 26-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 312 |
| Hoofdauteur | Frank Oomkes |
| Tweede auteur | Alan Garner |
| Derde auteur | Robin Oomkes |
| Hoofd uitgeverij | Koninklijke Boom uitgevers PW |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 578 g |
| Product breedte | 172 mm |
| Product hoogte | 21 mm |
| Product lengte | 241 mm |
| EAN | 9789024476138 |
| NUR | 810 - Communicatiekunde algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
